Hlavní strana » Kultura » Irské tance v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou

Irské tance v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou

04. 09. 2012 | Redakce Irsko Aktuálně | 6603 přečtení

Taneční škola Luas Dancing School již třetím otevírá lekce irských tanců a amerického country stepu Clogging pro zájemce z řad široké veřejnosti. Přihlásit se mohou jak začátečníci, tak pokročilí, stejně jako zájemci o přípravu na soutěže v těchto tancích. Vedle Prahy otevíráme lekce irských tanců i v Brně a Jablonci nad Nisou. Nově otevíráme i lekce irských Setových tanců.

Na lekcích, které začínají už 17. září, budete mít možnost seznámit se se základními kroky, tanečním postojem a získáte celkový přehled o daném tanečním stylu. Navíc máte možnost si všechny taneční styly vyzkoušet nezávazně a zdarma na našich ukázkových hodinách 12. září v Praze a 13. září v Brně.

Irské tance

Irské tance jsou celosvětově známé díky tanečním show Lord of the Dance a Riverdance. Mají však i svojí dlouholetou tradici, která ovlivnila mnoho dalších tanečních stylů a kulturních oblastí.

Clogging

Efektní stepařský styl Clogging je tradičním americkým stepařským stylem, který z irských tanců v podstatě vychází. Jedná se totiž o mix anglického cloggu a irského Seán-nós dancingu. K vidění byl například v televizní soutěži America‘s got talent, v podání tanečníků ze skupiny „All that.“

Irské Setové tance a Ceilí tance

Irské Setové tance a Ceilí tance jsou tradiční tance a dají se přirovnat k českým „tanečním“. Jde o společenské tance, které jsou v současné době v Irsku velmi populární a začínají si získávat svojí oblibu i u nás.

Ukázkové lekce zdarma

Navštivte naše ukázkové lekce irských tanců, irských Setových tanců nebo Cloggingu zcela zdarma a bez závazků! Tato ochutnávka nabízených stylů proběhne:

Seznámíme vás s tanci, které vyučujeme, ukážeme vám, jak naše lekce probíhají a jak učíme. Ukázková lekce trvá 60 minut. Bližší informace naleznete buď na našem webu v sekci Nabídka lekcí nebo na našich stránkách www.irishdancing.cz, www.irishsetdancing.cz a www.clogging.cz.

Taneční škola Luas Dancing School

Luas Dancing SchoolLuas Dancing School si klade za cíl naučit vás tancovat zdravě. Všechny lekce jsou vedeny s ohledem na věk tanečníka a jeho fyzické dispozice. Každá lekce vždy začíná rozcvičkou a na závěr je zařazen strečink nebo rehabilitační cviky – převážně jógového charakteru.

Jelikož Luas Dancing School získala záštitu celosvětové asociace irských tanců An Comisíún le Rincí Galeacha i evropské asociace RTME, je možné pod hlavičkou školy soutěžit v sólových a skupinových tancích a uspět i se znalostí pouze základních kroků.

Více informací o lekcích naleznete na webových stránkách www.luasdance.cz.

Redakce Irsko Aktuálně


Uživatelský účet

   Registrace

Zapomněli jste heslo?

Soukromá inzerce

poptávka práce
Dobrý den, nevěděl by tady, prosím, někdo o někom, kdo...

nabídka bydlení
Ponukam v rod.dome PHIBSBORO D7 1postelobu izbu vo velmi pekn...

Diskusní fórum

22.06. - Zdravotnictví/ Farmacie
Dobrý den, má někdo zkušenost s prací lékárníka v Irsku? Jak se díva...

07.06. - Nabidka prace kuchare
Dobry den,
Nabizime praci kuchare/kucharky v Czechinn, temple bar, Dub...

26.05. - Seznamka / Zoznamka
Zdravím všechny pozitivní lidičky :)
19.6. Odlétám na rok do Irs...

23.05. - Cork a okolí
Ahojte, nedávno jsme s přítelkyní dorazili do Corku (Macroom) a rádi byc...

23.05. - Seznamka / Zoznamka
Originál vložil(a): niki tazz

caute vsem :) hledam kamarady,...

18.05. - Prace
Ahojte, chystám se v srpnu do Irska a chci si tam najít práci, nejlépe na...


Copyright © Martin Loužecký, 2009—  |  O stránkách Irsko Aktuálně